Ticari Elektronik İzni

Çelik Motor Ticaret A.Ş. ve/veya, Çelik Motor Ticaret A.Ş.’ nin distribütörü olduğu KIA markasının mevcut ve/veya ileride olabilecek Yetkili Satıcı ve Servisleri tarafından sunulacak ürün ve hizmetlere ilişkin olarak, bizzat kendisi ve/veya bunların aracı hizmet sağlayıcıları tarafından; her türlü reklam, kampanya, indirim, hediye, çekiliş, promosyonlara ilişkin reklam, tanıtım ve bilgilendirme, ihtiyaçlarıma özel fırsatlar geliştirilmesi, benimle olan bağlantının devamının sağlanması, müşteri memnuniyeti araştırmaları, anket çalışmaları, tanıtım, kutlama, temenni, onay alma ve pazarlama çalışmaları, amaçlarıyla tarafıma kısa mesaj (SMS), görüntülü ve sesli mesaj (MMS), elektronik posta, mektup, telefon, çağrı merkezi, otomatik arama ve benzeri her türlü elektronik iletişim aracı ile Ticari Elektronik İleti gönderilmesini, benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

 

Çelik Motor Ticaret A.Ş. / Mersis No: 0-2400-0362-4500017 Tel No: 02626778800 Adres: Şekerpınar Mah. Yanyol Sk. No:5 Çayırova 41480 Kocaeli

 

İzninizi iptal etmek için; “KIAHAYIR” yazıp 3172’ye ücretsiz SMS gönderebilir ve/veya www.kia.com.tr linkine tıklayarak e-posta adresinize aktivasyon gönderebilirsiniz.